Elektroimpuls CUP 2021 Toruń

W dniu 16 lipca 2021 roku w kompleksie sportowo-rekreacyjnym Mentor Tenis przy ul. Szosa Chełmińska 177-181 w Toruniu odbyła się pierwsza edycja biznesowego turnieju w tenisa ziemnego Elektroimpuls CUP organizowanego przez firmę Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm. Frekwencja dopisała, na turniej przyjechali reprezentanci 8 przedsiębiorstw z naszego regionu, którzy rozegrali turniej systemem każdy z każdym. Była to świetna okazja nie tylko do sportowej rywalizacji i dobrej zabawy, ale także do biznesowych rozmów w kuluarach. Turniej wygrał Artur Kandarian z Grupy Petrokan. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wielkie zaangażowanie i wolę walki!
W tym miejscu chcielibyśmy szczególnie podziękować Panu Andrzejowi Lubomskiemu z Korty przy lotnisku za udostępnienie obiektu do zorganizowania naszego turnieju. Pomimo, iż ostatecznie przez niesprzyjające warunki pogodowe nie udało się rozegrać meczów w tym miejscu to samo otwarcie jak i zakończenie turnieju odbyło się bez zmian na kortach przy lotnisku.
Wyniki turnieju:
  • I MIEJSCE
    Artur Kandarian (GRUPA PETROKAN)
  • II MIEJSCE
    Michał Konczalski (TANK SP. J.)
  • III MIEJSCE
    Janusz Koperski (MAKO SP. Z O.O.)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom :)

Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiej wideorelacji z tego wydarzenia.

Poniżej natomiast znajduję się krótka fotorelacja z turnieju Elektroimpuls CUP 2021!Elektroimpuls Sp. z o.o.
Marii Skłodowskiej-Curie 75Z, 87-100 Toruń
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.elektroimpuls.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityką prywatności.

© 2021 Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm i biznesu!