Regularne przeglądy, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także wsparcie w awariach!

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasz zespół ekspertów w zakresie instalacji fotowoltaicznych oferuje pełen zakres przeglądów i różnorodnych usług serwisowych. Przeprowadzamy wizualne kontrole stanu instalacji (systemu montażowego oraz urządzeń, wymagane raz do roku), monitoring pracy instalacji, pomiary kontrolne (niezbędne co 5 lat), ocenę czystości modułów, czyszczenie modułów (zalecane raz do roku), szczegółową analizę pracy falownika oraz sprawdzanie zabezpieczeń (konieczne raz na 5 lat).

Gwarancja instalacji.

Gwarancja na panele wchodzące w skład instalacji fotowoltaicznych udzielana jest przez producentów. Z reguły wynosi od 10 do 12 lat, ale na rynku spotyka się również panele słoneczne z gwarancją aż na 25 lat. Warto przypomnieć, że prawidłowo zamontowana i systematycznie serwisowana instalacja charakteryzuje się wysoką bezawaryjnością.


Jeśli mają Państwo więcej pytań
to serdecznie
zapraszamy do
kontaktu z nami!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Naszą wizytówką są nasi
zadowoleni
klienci.

Naszą wizytówką są nasi zadowoleni klienci.


Ciekawostki ze świata
instalacji
fotowoltaicznych.

Ciekawostki ze świata
instalacji
fotowoltaicznych.
Elektroimpuls Sp. z o.o.
Marii Skłodowskiej-Curie 75Z, 87-100 Toruń
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.elektroimpuls.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityką prywatności.

© 2021 Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm i biznesu!