• Elektroimpuls Sp. z o.o.

Kilka słów o nas.

Elektroimpuls to firma, która od lat pomaga przedsiębiorcom z całej Polski obniżyć koszty energii w firmie. Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie doradztwa, sprzedaży, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych.

Pomogliśmy wielu podmiotom gospodarczym w rozpoczęciu korzystania z energii słonecznej do produkcji prądu w prowadzonym biznesie. Nasze technologie fotowoltaiczne w znaczący sposób wpływają na oszczędności generowane przez naszych Klientów.
Po przez swoje doświadczenie w branży energetycznej tworzymy idealnie wymierzoną instalację fotowoltaiczne, które będą miały moc adekwatną do zużycia energii w Państwa firmie. Postaw na jakość instalacji fotowoltaicznej i oszczędzają z jej wydajnością przez długie lata!

Kim jesteśmy.

Firma Elektroimpuls Sp. z o.o. powstała z połączenia wieloletnich doświadczeń dwóch firm, które od ponad 20 lat działają w branży energetycznej.
Pierwszą z nich jest firma Impuls Sp. z o.o., która od lat pomaga przedsiębiorcom obniżyć koszty utrzymania działalności, między innymi poprzez optymalizację rachunków za energię elektryczną w ramach opłat za energie czynną oraz dystrybucje.
Drugą firmą jest firma Elektro-pomiar AB Krzysztof Baranowski, która w branży energetycznej działa od ponad 20 lat. Elektro-pomiar AB swoją działalność prowadzi w zakresie modernizacji i przebudowy układów i systemów pomiarowo-rozliczeniowych, kompensacja mocy biernej, tworzenia oprogramowania bilansująco-monitorującego dla branży energetycznej i wielu innych prac związanych bezpośrednio z energią elektryczną. Pracowaliśmy między innymi z takim gigantami jak Koncern Energetyczny "ENERGA" S.A., Grupa CIECH S.A. czy Telekomunikacja Polska S.A.
Połączenie doświadczeń firm Impuls i Elektro-pomiar AB powoduje że jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa idealnie wymierzoną instalację, która będzie miała moc adekwatną do zużycia energii w Państwa firmie!

Naszą wizytówką są nasi
zadowoleni
klienci.

Naszą wizytówką są nasi zadowoleni klienci.


Ciekawostki ze świata
instalacji
fotowoltaicznych.

Ciekawostki ze świata
instalacji
fotowoltaicznych.
Elektroimpuls Sp. z o.o.
Marii Skłodowskiej-Curie 75Z, 87-100 Toruń
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego www.elektroimpuls.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce polityką prywatności.

© 2021 Elektroimpuls Sp. z o.o. | Instalacje fotowoltaiczne dla firm i biznesu!